Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już w nadchodzącą niedzielę (29.05.2016 r.), w parku przy dawnej rezydencji Kulmizów, na terenie niegdysiejszej Ida und Marienhűtte, pasjonaci dwóch kółek rozpoczną wyścig historyczny. Pierwsza rowerowa gra miejska "Stary Żarów" przybliży historię wybranych obiektów z minionych epok, które pod wpływem czasu zmieniły swój wygląd, lub całkowicie zostały wymazane z pamięci mieszkańców.

 

 

Miejsce organizacyjne, start oraz meta gry : Park Miejski (k/ Teatru Bezdomnego) 29.05.2016 r., godz. 16:30


Rowerzysto, znasz dobrze Żarów? Może jesteś przekonany, że go znasz? Organizując rowerową grę miejską, chcemy przybliżyć wybrane obiekty Naszego Miasta, które pod wpływem czasu, zmieniły swój wygląd lub całkowicie zostały usunięte nie tylko z przestrzeni miejskiej, ale może z waszej pamięci ?

Celem pierwszej, rowerowej gry miejskiej w Żarowie jest zapoznanie uczestników wydarzenia z lokalną historią Miasta i Gminy Żarów oraz aktywizacja istniejących grup rowerowych, za pomocą dynamicznej gry zespołowej, która zapewni dobrą zabawę, przyjazną rywalizację oraz integrację pasjonatów dwóch kółek.

Zasady gry są bardzo jasne. Uczestnicy wydarzenia poruszają się wyłącznie na własnych rowerach lub pieszo zgodnie z zasadami ruchu drogowego oraz wskazówkami przekazanymi przez organizatora. Mapa (przestrzeń, pole gry) oraz karta zadań, będą rozdane rowerzystom przed rozpoczęciem gry w miejscu organizacyjnym. Niniejsze zagadki historyczne, wykonywane będą indywidualnie lub zbiorowo przez uczestników, ale o tym więcej przed rozpoczęciem zabawy...

Rozstrzygnięcie gry: uczestnicy "Starego Żarowa" muszą zdać kartę zadaniową organizatorowi na mecie w ciągu półtora godziny od rozpoczęcia gry. Karta zadaniowa musi zawierać potwierdzenia z odwiedzonych baz, zdobyte punkty, oraz inne "załączniki" zdobyte w ciągu rywalizacji. Ogłoszenie wyników nastąpi niedługo po dotarciu na metę ostatniego gracza-ostatnich rowerzystów !

 

Znasz to miejsce?

 

Zapisy telefoniczne pod nr. : 781-041-989


Zgłoszenia należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imię i nazwisko, wiek oraz dane kontaktowe.


Liczba miejsc ograniczona - Decyduje kolejność zgłoszeń !

 

Wydarzenie jest bezpłatne !

 


Przygotował : Matthias, źródło : www.fundacjatb.pl