Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

safe image

 

 

 

 

TOP5 dolnośląskich organizacji działających lokalnie, to plebiscyt Polskiego Radia Wrocław, w którym Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl zostali nominowani za projekty lokalne, w tym za: Bibliotekę dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów! (strona projektu, znajdziesz również na labiryntarium.pl TUTAJ)

 

 

top5

 

 

 

 

 

Tuż obok naszych NGO, znalazły się takie organizacje jak: Fundacja Paliwo Artystyczne, Zagroda Sudecka w Dobkowie, Stowarzyszenie Świdna ze Świdnika oraz Stowarzyszenia Nasze Rio w Złotoryi. Po wielkiej bitwie na głosy, dzięki wyjątkowej mobilizacji mieszkańców Gminy Żarów (i nie tylko) udało się zwyciężyć i zdobyć pierwsze miejsce z ilością głosów: 2789 (dane na 9:30, 19 kwietnia). Drugie miejsce zajęło Stowarzyszenie Nasze Rio w Złotoryi z ilością głosów: 2586. Ostatecznie po zamknięciu plebiscytu i podsumie, na stronie Radia Wrocław wynik wygląda następująco : Żarów - 2816, Złotoryja - 2586.

 

 

top5a

 

 

 

 

 

Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów, prowadzona przez nasze organizacje, wygrała w plebiscycie Radia Wrocław! Ostatnią, trzecią część wywiadu – z Tomaszem Nyczem (Fundacja Inicjatywa B), oraz  Maciejem Wabikiem i Krzysztofem Bawolskim (Stowarzyszenie Labiryntarium.pl), będzie można posłuchać w Radiu Wrocław 20 kwietnia (sobota) w godzinach: 12:00-13:00. Nastawcie odbiorniki, a my wracamy do pracy na rzecz Żarowa!

 

 

 


Przygotował : Matthias, za Fundacja Inicjatywa B