Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

Regał pamięci 2020

 

 

 

Tradycyjnie w Nowym Roku, Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl zapraszają na spotkanie podsumowujące poprzedni rok działalności w ramach  projektu :

 

 

Biblioteka Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej.

 

 

To już XVI spotkanie przy Regale Pamięci, które odbędzie się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Żarów, we czwartek 30 stycznia 2020 roku o godzinie 18.00.  

Do uczestnictwa w spotkaniu szesnastym – "Podsumowanie roku 2019 w Bibliotece Dziedzictwa" zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Żarów i sympatyków spoza jej administracyjnych granic, którzy w miłej atmosferze, zechcą zobaczyć zbiory Regału Pamięci i włączyć się w działania projektowe.

Podczas spotkania Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl przedstawią podsumowanie działalności projektu: Biblioteka Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej w roku 2019. W tej części programu, zaprezentujemy także zbiory pozyskane w ubiegłym roku, przedstawimy Regał pamięci w liczbach, unaocznimy wszystkie działania artystyczne i edukacyjne oraz podziękujemy sponsorom i darczyńcom za ich cenną pomoc!

 

 

 

Oficjalny plakat (proj. Tomasz Nycz Fundacja Inicjatywa B)

plakat 16

 

 

 

Organizatorzy: Fundacja Inicjatywa B i Stowarzyszenie Labiryntarium.pl,

Partner: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów

Wsparcie organizacyjne: Agencja Reklamowa GEOSPACE

Data: 30.01.2020

Godzina: 18:00-20:00

Miejsce: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów

Adres: ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

Wstęp: Bezpłatny

 

 

 


Przygotował : Matthias