Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

Stowarzyszenie Labiryntarium.pl oraz Fundacja Inicjatywa B

zapraszają na

Podsumowanie roku 2023 w Bibliotece Dziedzictwa” przy Regale Pamięci,

 

które odbędzie się w siedzibie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów. Spotkanie realizowane jest w ramach projektu: Biblioteka Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej.

 

Po ponad rocznej przerwie Regał Pamięci powrócił do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów. Przypominamy, że przez cały rok 2022, Regał Pamięci znalazł miejsce w Żarowskiej Strefie Wystawienniczej gdzie towarzyszył sześciu wystawom o tematyce lokalnej historii.

 

Podczas najbliższego spotkania Stowarzyszenie Labiryntarium.pl oraz Fundacja Inicjatywa B  dokonają podsumowania działalności projektu, który od 2017 roku oparty jest na idei archiwistyki społecznej, przedstawią Regał Pamięci w liczbach, zaprezentują najważniejsze archiwalia sprowadzone do Żarowa w ubiegłym roku, oraz tradycyjnie podziękują darczyńcom i sponsorom za wsparcie projektu.

W związku z powyższym Stowarzyszenie Labiryntarium.pl oraz Fundacja Inicjatywa B zapraszają miłośników lokalnej historii, darczyńców i sponsorów na spotkanie podsumowujące rok 2023.

 

 

 

W ramach 20. spotkania przy Regale Pamięci odbędzie się prelekcja pt. „Ks. Tomasz Lipecki. Przyczynek do biografii”, którą poprowadzi Arkadiusz Zdunik, który od dłuższego czasu zgłębia wiedzę o żarowskim proboszczu, który był również członkiem Armii Krajowej.

 

 

 

Projekt plakatu: Fundacja Inicjatywa B

Podsumowanie roku w Bibliotece Dziedzictwa 2023

 

 

 

Wydarzenie dot. „Podsumowania roku 2023 w Bibliotece Dziedzictwa” odbędzie się 25 stycznia 2024 roku o godz. 18.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Żarów (ul. Piastowska 10, Żarów). Wstęp wolny.

 

 

 

Informacje organizacyjne: Organizatorzy: Stowarzyszenie Labiryntarium.pl oraz Fundacja Inicjatywa B. Partner: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów. Druk materiałów reklamowych: Agencja Reklamowa GEOSPACE.

 

 

 


 Przygotował: Matthias