W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Podkategorie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Szanowni miłośnicy Świdnickiej Giełdy Staroci, Numizmatów i Osobliwości. Wielu z nas, od wielu lat pojawia się na kolejnych edycjach giełdy w świdnickim rynku, w niedzielne przedpołudnie. Raz na jakiś czas, pojawia się w prasie lub Internecie jakaś recenzja, czasem parę fotografii, ale nie ma nigdzie żadnej kroniki... Do teraz. Pomyśleliśmy, że warto dokumentować kolejne giełdy choćby dla tych, którzy nie mogą stawić się na nie osobiście, bądź dla zachęty dla innych, którym wydaje się, że nic ciekawego tam nie znajdą...

Świdnicka giełda staroci należy do największych i najstarszych nie tylko a Dolnym Śląsku, ale i w Polsce.

Bardzo chętnie opublikujemy też Twoje zdjęcia, więc jeśli fotografujesz giełdę od czasu do czasu (przed rokiem 2012), i chcesz się tymi zdjęciami podzielić z naszymi czytelnikami, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego, lub telefoniczny podany w kontaktach.

Zapraszamy również do Facebook'a, gdzie prowadzimy odrębną stronę dla fanów Świdnickiej Giełdy Staroci, Numizmatów i osobliwości.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Szanowni miłośnicy Giełd Staroci innych niż najbliższa nam świdnicka. Wielu z nas, od wielu lat pojawia się w różnych częściach kraju w poszukiwaniu wyjątkowych przedmiotów, których nie da się kupić nigdzie indziej. Pomyśleliśmy, że poza świdnicką giełdą, warto dokumentować także inne, czasem odwiedzane przypadkowo w różnych miastach Dolnego Śląska czy nawet całej Polski. Jeśli chcesz rozpropagować za pośrednictwem naszej strony giełdę staroci w Twojej miejscowości, bardzo chętnie opublikujemy przysłane przez Ciebie zdjęcia. Prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego, lub telefoniczny podany w kontaktach.