Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Świdnicka Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości, jest jedną z najstarszych w Polsce, oraz jedną z największych na Dolnym Śląsku. Już ponad trzydzieści lat przyciąga i cieszy miłośników staroci, oraz poszukiwaczy osobliwych przedmiotów, których nie da się już kupić nigdzie indziej. Zapraszamy do wirtualnego spaceru po świdnickim rynku, podczas giełdy, która odbyła się 4 października 2015 roku. Dzisiejszy dzień był wymarzony na giełdę. Słoneczny i bardzo jak na październik ciepły. Przełożyło się to na dużą liczbę zwiedzających. Coraz trudniej z zaparkowaniem auta w okolicach rynku, a numery rejestracyjne samochodów stojących gęsto na każdym możliwym do parkowania skrawku świadczą, że ludzie przyjeżdżają do Świdnicy z najdalszych zakątków Polski i nie tylko... Zapraszam do wirtualnego spaceru po świdnickim rynku podczas październikowej giełdy giełdy.

UWAGA! Na koniec dobra wiadomość dla miłośników świdnickiej giełdy. Mimo wcześniejszych zapowiedzi, giełda w listopadzie jednak odbędzie się, Świdnicki Ośrodek Kultury zrewidował swoją wcześniejsza decyzję i zadecydował, że giełda w listopadzie odbędzie się w drugą niedzielę czyli 8-go. Tę wspaniałą wiadomość przekazał nam Pan Robert Kukla z ŚOK - dziekujemy.

  

Na grodzkiej szpilki nie dało by się już zaparkować ;)Żołnierze przenoszą się z przeszłości bo u nas lepsze zaopatrzenie ;)
I kolejni...

Jak tu nie wejść na wieżę ratuszowa w tak piękną pogodę...Kto zna, kto pamięta ? Ja uwielbiam.
Handel starociami chyba nie jest groźny?


Coraz więcej miejsca giełda zabiera na KotlarskiejW poszukiwaniu okazji


Ul. Łukowa - trochę za wąska jest ;)

Wracamy do auta, który udało sie cudem zaparkować na Konopnickiej, tu jednak jak widać, wciąż nie ma miejsca do parkowania 


Fotografował i przygotował : Matthias